IT-Solutions Sp. z o. o.
Technologie informatyczne - IT
Usługi najwyższej jakości
Technologie informatyczne - IT
Polecamy

Doskonała alternatywa dla Internet Explorera i Outlook Express! Zaawansowane projekty OpenSource w stabilnych wersjach, doskonale funkcjonalne, bezpieczne i w pełni po polsku: Firefox i Thunderbird.

Firefox


Priorytety

Polityką IT Solutions jest zapewnienie Klientom usług o możliwie najwyższej jakości. To właśnie jakość jest naszym priorytetem i odpowiedzialni są za nią wszyscy nasi pracownicy. IT Solutions spełniając wymagania jakościowe Odbiorcy utrzymuje ustabilizowany i konkurencyjny poziom cen swoich usług.Profil działalności

Firmę IT Solutions Sp. z o.o. stworzyliśmy w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowej i profesjonalnej obsługi technologii informatycznych (IT) firm, a przede wszystkim:

-> integracji systemów informatycznych
-> projektowania i wdrażania rozwiazań OpenSource
-> instalacji i serwisu serwerów
-> administracji systemami IT lub ich elementami
-> projektowania sieci (LAN/WAN)
-> projektowania systemów okablowania strukturalnego i sieci bezprzewodowych
-> sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego i sieciowego
-> konsultacji i zaawansowanego wsparcia technicznego
-> kompleksowej obsługi inwestycji


Co nowego

Kontakt
IT Solutions Sp. z o. o.
ul. Pańska 98/101
00-837 Warszawa

tel./faks:
+(48)694235253
e-mail:
Skorzystaj z formularza
Kto za tym stoi?

Stanowimy zgrany zespół starannie wykształconych, ambitnych, młodych i doświadczonych profesjonalistów z branży IT. Z prawdziwą satysfakcją poświęciliśmy się naszym celom i działamy z pasją. Podczas naszych prac: projektowania, modernizacji lub wdrażania projektów, serwisu czy też konsultacji - nie zapominamy o tych, którzy umożliwiają osiągnąć nam wspólny sukces - naszych stałych pracownikach i zaufanych współpracownikach. Doświadczenie praktyczne zdobyliśmy pracując m.in. w agencjach internetowych, największych polskich firmach ISP, koncernach telekomunikacyjnych, odbywając praktyki w państwach Unii Europejskiej i poza nią. Połączyły nas wspólne pasje, którymi są: fascynacja cyber-światem i nowymi technologiami przekazu informacji, geniusz myśli ludzkiej i sposobu jej wykorzystania. Współpracujemy ze sobą, nie konkurujemy. Znamy możliwości naszej pracy zespołowej, uzupełniamy się wzajemnie, wyrównujemy poziom zdobytej wiedzy i wspólnie zgłębiamy tą jeszcze tajemniczą. Nie wiemy wszystkiego ale nie jesteśmy sami - są z nami życzliwi ludzie na całym świecie, dla których - tak jak dla nas - najważniejszy jest rozwój technologii informatycznych i wykorzystanie ich dla dobra każdego człowieka.


Dlaczego my?

W szybko zmieniającym się świecie nowoczesnych technologii potrzebne są jednostki i zespoły umiejące sprostać wyzwaniom nowoczesności, potrafiące wykorzystać impet informatycznej rewolucji i umożliwiające korzystanie z jej zdobyczy innym. IT Solutions przybliża swoim Klientom najnowsze technologie informatyczne, pozwalające w pełni realizować ich dążenia. Potrafimy słuchać naszych Klientów i oferować rozwiązania na miarę ich potrzeb. Towarzyszymy także we wdrażaniu i kontrolowaniu procesów biznesowych, oddając do Państwa dyspozycji doświadczenie naszych specjalistów. W swoich rozwiązaniach oferujemy przede wszystkim starannie dobrane i przetestowane oprogramowanie typu OpenSource, które działa pod kontrolą wysoko wydajnych systemów Unix i stanowi doskonała alternatywę dla drogich pakietów komercyjnych. Dzięki podpisanym umowom partnerskim z czołowymi firmami rynku IT w Polsce, mają Państwo pewność solidności wykonywanych przez nas projektów oraz pełną satysfakcję z ich wdrożenia.O firmie    Ludzie    Rozwiązania    Oferta    Klienci    Kontakt   
Copyright 1998-2012 IT - Solutions Sp. z o. o.
Powrót do góry