IT-Solutions Sp. z o. o.
Technologie informatyczne - IT
Usługi najwyższej jakości
Technologie informatyczne - IT
To już działa!

Większość zaproponowanych Klientom i sprawnie wdrożonych instalacji serwerów z powodzeniem oparliśmy o systemy z rodziny *BSD oraz o niektóre dystrybucje Linuxa. Więcej informacji o działających i uruchomionych przez IT Solutions rozwiązań znajduje się w dziale Klienci. Nasze systemy to m.in.:

* bezpieczne serwery dostępowe (bramki LAN -> Internet)
* firewalle (zapory ogniowe)
* wydajne serwery pocztowe, www, aplikacji czy plików
* programy pro-active monitorujące działanie strategicznych i krytycznych dla firmy aplikacji i serwisów
* stacje robocze
* aplikacje E-Commerce
* systemy obsługi poczty elektronicznej
* rozwiązania CRM


Zalecane systemy operacyjne


* Rodzina systemów *BSD: FreeBSD, OpenBSD, NetBSD
* Większość dystrybucji Linux, np.: Debian, RedHat, Slackware, Mandrake, SuSE (platformy sprzętowe: x86, PowerPC, sparc)
* Solaris (architektura sparc)
* AIX (PowerPC)
* Ultrix / Digital Unix / tru64 (digital alpha)
* SCO/UnixWare


Profil działalności

Firmę IT Solutions Sp. z o.o. stworzyliśmy w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowej i profesjonalnej obsługi technologii informatycznych (IT) firm, a przede wszystkim:

-> integracji systemów informatycznych
-> projektowania i wdrażania rozwiazań OpenSource
-> instalacji i serwisu serwerów
-> administracji systemami IT lub ich elementami
-> projektowania sieci (LAN/WAN)
-> projektowania systemów okablowania strukturalnego i sieci bezprzewodowych
-> sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego i sieciowego
-> konsultacji i zaawansowanego wsparcia technicznego
-> kompleksowej obsługi inwestycji


Co nowego

Kontakt
IT Solutions Sp. z o. o.
ul. Pańska 98/101
00-837 Warszawa

tel./faks:
+(48)694235253
e-mail:
Skorzystaj z formularza
OpenSource - wspólny sukces

Co to jest OpenSource?
OpenSource to inaczej "Wolne Oprogramowanie", czyli oprogramowanie komputerowe udostępnione nieodpłatnie bez ograniczeń jego stosowania, w szczególności udostępniane wraz z kodem źródłowym. "Wolne Oprogramowanie" pozwala szybko pokonać bariery technologiczne, ponieważ programiści z całego świata mogą uczestniczyć w jego rozwoju na równych prawach. Programy te stanowią znakomity materiał dydaktyczny, a zespołowy charakter pracy przy jego powstawaniu i modyfikowaniu uczy nawyków pracy zepołowej. Wykorzystywanie oprogramowania udostępnionego nieodpłatnie może być źródłem poważnych oszczędności wszędzie tam, gdzie można zastąpić nim programy komercyjne. Niestety - w Polsce można zaobserwować brak jakiegokolwiek instytucjonalnego zainteresowania oprogramowaniem Open Source, co stanowi poważne niebezpieczeństwo eliminacji naszego kraju już na wstępnym etapie nowego rozwoju technologicznego.

Jakie jest nasze doświadczenie z projektami OpenSource?
IT Solutions stworzyło już wiele projektów i instalacji różnej wielkości w oparciu o Wolne Oprogramowanie. Zajmujemy się nimi i dbamy o ich elastyczność, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jesteśmy zwolennikami dążenia do perfekcji w tworzeniu systemów IT przez wkład i wysiłek wspólnej pracy. Udostępnione bezpłatnie źródła systemów i pakietów w ramach projektu OpenSource są przez naszych konsultantów proponowane Państwu jako bezkonkurencyjne w porównaniu do drogich i rzadko dobrze dopracowanych rozwiązań komercyjnych.
Z naszego doświadczenia już wiemy: stabilność działania programów OpenSource , szczególnie systemów operacyjnych, ich wydajność i bezpieczeństwo idące w parze z niewielkimi wymaganiami co do zasobów sprzętowych komputerów lub serwerów - potrafią zadziwić. Nasza ciągle rosnąca rodzina zadowolonych Klientów, u których wdrożone zostały projekty OpenSource, świadczy o doskonale podjętych decyzjach dotyczących wyboru IT Solutions jako doradcy i wykonawcy tych projektów. Zadowolenie to potęguje świadomość oszczędzenia - czasem dużych pieniędzy - na skomplikowanych i zawsze drogich systemach licencji oprogramowania komercyjnego.

Gdzie u Państwa w firmie jest miejsce na rozwiązania OpenSource?
Wszędzie tam, gdzie działają odpłatne, komercyjne pakiety - na stacjach roboczych pracowników, serwerach produkcyjnych, routerach, zaporach ogniowych. Dokładnych informacji o możliwości wdrożenia projektów OpenSource udzielą konsultanci IT Solutions po uprzedniej analizie potrzeb i możliwości Państwa firmy. Prosimy o kontakt w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości i wykonania takiej analizy.

Jaki jest koszt wdrożenia rozwiązań OpenSource?
Każde rozwiązanie jest przez IT Solutions opracowywane indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości klientów, dlatego nie znajdą Państwo na naszych stronach cennika tego typu usług. Celem, do jakiego dążymy uruchamiając rozwiązania OpenSource, jest zamknięcie całkowitego kosztu modernizacji systemu poniżej poziomu kosztów wdrażania analogicznych rozwiązań w oparciu o pakiety komercyjne.


Dlaczego my?

W szybko zmieniającym się świecie nowoczesnych technologii potrzebne są jednostki i zespoły umiejące sprostać wyzwaniom nowoczesności, potrafiące wykorzystać impet informatycznej rewolucji i umożliwiające korzystanie z jej zdobyczy innym. IT Solutions przybliża swoim Klientom najnowsze technologie informatyczne, pozwalające w pełni realizować ich dążenia. Potrafimy słuchać naszych Klientów i oferować rozwiązania na miarę ich potrzeb. Towarzyszymy także we wdrażaniu i kontrolowaniu procesów biznesowych, oddając do Państwa dyspozycji doświadczenie naszych specjalistów. W swoich rozwiązaniach oferujemy przede wszystkim starannie dobrane i przetestowane oprogramowanie typu OpenSource, które działa pod kontrolą wysoko wydajnych systemów Unix i stanowi doskonała alternatywę dla drogich pakietów komercyjnych. Dzięki podpisanym umowom partnerskim z czołowymi firmami rynku IT w Polsce, mają Państwo pewność solidności wykonywanych przez nas projektów oraz pełną satysfakcję z ich wdrożenia.O firmie    Ludzie    Rozwiązania    Oferta    Klienci    Kontakt   
Copyright 1998-2012 IT - Solutions Sp. z o. o.
Powrót do góry